Vozy Suzuki > Vitara

Suzuki Vitara - facelift 2018

Suzuki přichází po čtyřech letech s omlazením úspěšného modelu Vitara. Změnou prošla maska chladiče, nárazníky a nová koncová světla. V nabídce jsou dvě nové barvy. Přepracování se dočkal i přístrojový štít s barevným palubním počítačem, nově usazeným do palubní desky z měkčených plastů.

Vitara se bude dodávat už pouze s benzínovými motory. Základem je nově úsporný motor o objemu 1,0 l, který nahradil atmosférickou 1,6 l. V nabídce zůstává BoosterJet 1,4 se 103 kW.

Novinkou jsou také bezpečnostní systémy umožňující: 

 • zabránit srážce s vozidlem i chodcem před vozidlem
 • pohlídat únavu řidiče i mrtvý úhel
 • udržet vozidlo v jízdním pruhu
 • čtení dopravních značek
Nahlásit neaktuální obsah

Upozornění k ochraně dat

Odesláním nebo jiným poskytnutím kontaktních údajů vyjadřuji svůj souhlas s tím, aby byla data získaná tímto způsobem uložena, zpracována a využita k obchodním účelům jako např. informování o produktech a službách a k dalším zvláštním marketingovým aktivitám společnosti Simcar s.r.o. 

Firma Simcar s.r.o. se zavazuje, že bude s Vašimi osobními daty nakládat podle platných pokynů pro nakládání s osobními údaji. Souhlas s použitím k účelům informování o produktech a ostatním marketingovým aktivitách může být kdykoliv písemně odvolán. Pokud tak učiníte, pro tento účel již Vaše údaje zpracovávat nebudeme a další obchodní sdělení a newslettery Vám již zasílat nebudeme. 

Zásady ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů

Chci být informován(a) o nové Suzuki Vitara

Suzuki Vitara - Speciální Edice 2017

Suzuki přichází s rozšířením nabídky o nový model. Jedná se o speciální edici Vitary, nazvanou Vitara SE (Special Edition). Základ vychází ze standardní specifikace 1,6 VVT Elegance a bude k dispozici v provedení 2WD i 4WD, obojí jen s manuální převodovkou.

Speciální Edice Vitara 1,6 VVT Elegance SE obsahuje navíc:

Exteriér:

 • Dvě dvoubarevné kombinace
  • karoserie Sphere Blue Pearl + střecha Galactic Gray Metallic
  • karoserie Cosmic Black Pearl Metallic + střecha Galactic Gray Metallic
 • Tři jednobarevné varianty
  • karoserie i střecha Sphere Blue Pearl
  • karoserie i střecha Cosmic Black Pearl
  • karoserie i střecha Cool White Pearl
 • Světlomety s orámovaným LED projektorem v měděném odstínu pro potkávací světlo
 • Pětidílná chromovaná maska chladiče 
 • 17" hliníková kola v měděném odstínu

Interiér:

 • Semišové výplně dveří s okrasným prošíváním
 • Ozdobné lišty na dveřích v měděném odstínu
 • Hodiny uprostřed a orámování výdechů ventilace v měděném odstínu
 • Ozdobná lišta na palubní desce a orámování panelu řadicí páky v měděném odstínu
 • Středová loketní opěrka vpředu
 • Boční části sedadel v měděném odstínu
 • Semišová sedadla s okrasným prošíváním (pouze střed sedadla)

Ceny vozidel Suzuki Vitara 1,6 Elegance SE včetně příplatku za metalický lak:

 • Vitara 1,6 VVT Elegance SE - 481 900 Kč
 • Vitara 1,6 VVT Elegance SE dvoutónová - 489 900 Kč
 • Vitara 1,6 VVT Elegance ALLGRIP SE - 529 900 Kč
 • Vitara 1,6 VVT Elegance ALLGRIP SE dvoutónová - 537 900 Kč
Nahlásit neaktuální obsah

Nová Suzuki Vitara 2015 – představení

Okamžitě po uvedení na trh v roce 1988 získala modelová řada Suzuki Vitara uznání za osobitý styl, praktické kompaktní rozměry, komfort na silnici a v neposlední řadě za mimořádné terénní schopnosti. V průběhu let se měnila velikost i technika vozu a nyní – více než čtvrtstoletí po debutu první generace – se to nejlepší z dědictví Vitary představuje v podobě svěžího moderního SUV pro každou příležitost.

Zcela nová Vitara má kompaktní rozměry, aby vyhověla potřebám městského využití, sofistikovanou technologii pohonu všech kol Suzuki AllGrip a pokročilé bezpečnostní systémy a možnosti konektivity.

Díky rozsáhlému programu personalizace má každý zákazník možnost realizovat své vlastní představy o ideální podobě Vitary.

HLAVNÍ ZNAKY

Rekordně nízká spotřeba paliva
Jedním z hlavních cílů při vývoji nové Vitary byla nízká spotřeba paliva. Kromě optimalizace poháněcího ústrojí a vývoje zcela nové úsporné samočinné převodovky se proto konstruktéři zaměřili na nízkou hmotnost vozu. Díky nejmodernějším technologiím, jako je rozsáhlé využití ultra vysokopevnostní oceli, se Vitara chlubí mimořádnou tuhostí a současně patří k nejlehčím SUV na trhu (pohotovostní hmotnost od 1 075 kg).

Efektivní komplexní řešení stojí za rekordní hospodárností, Suzuki Vitara se tak může pochlubit nejnižší spotřebou paliva ze všech vozů s pohonem 4x4 a klasickým spalovacím motorem. Naftová Vitara 1,6 DDiS AllGrip má kombinovanou spotřebu pouhých 4,2 l/100 km, s pohonem předních kol pak dokonce 4,0 l/100 km.

Precizně vyladěný podvozek s pohonem všech kol AllGrip
Velká kola a světlá výška 185 mm umocňují terénní schopnosti nové Vitary. Inteligentní systém pohonu všech kol AllGrip nabízí čtyři volitelné jízdní režimy pro optimální výkon na silnici i v terénu za jakýchkoli podmínek.

Pokročilé bezpečnostní systémy
Radarový senzor systému RBS (Radar Brake Support) sleduje dění před vozidlem a upozorňuje na riziko kolize, pomáhá při aktivním brzdění, případně snižuje následky nevyhnutelného střetu. K bezpečné a zároveň komfortní jízdě přispívá také adaptivní tempomat, který udržuje jak požadovanou rychlost, tak i vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla.

Sofistikovaný multimediální systém s možností konektivity
Dotykově ovládaný audiosystém umožňuje přístup k aplikacím kompatibilního chytrého telefonu. Přehledně členěný sedmipalcový displej slouží mimo jiné k zobrazení navigace nebo obrazu parkovací kamery.

Charakteristický vzhled SUV značky Suzuki
Design nové Vitary pokračuje v duchu předchozích generací a inspiroval se také ikonickým off-roadem Suzuki Jimny. Nezaměnitelné tradiční rysy SUV Suzuki jsou prezentovány v aktualizované podobě prostřednictvím zcela nového designu karoserie.

Personalizační program dovoluje majiteli vyjádřit svou osobnost
Zákazníci mohou kombinovat celou řadu atraktivních prvků v interiéru i exteriéru tak, aby vyjádřili svou individualitu a vlastní představy o vzhledu nové Vitary.

Nahlásit neaktuální obsah

Koncept iV-4

Název iV-4 znamená „Individual Vehicle 4 Wheel Drive“ a udává směr pro budoucí SUV modely značky Suzuki. Pod zásadou „Grab your field“ tak proudí do nového iV-4 DNA předešlých modelů SUV. Kromě designových prvků, které jsou již typické pro modely SUV této značky, např. lehce zakřivená kapota motoru a pětidílná přední maska, ztělesňuje tento koncept nového vozu mistrnou robustnost a stabilitu. Zároveň nabízí energický design exteriéru, který upozorňuje na tradici Suzuki a plynule se tak začleňuje do světoznámé rodiny SUV.

Více možností individualizace
Díky více možnostem individualizace na voze si nyní může zákazník pořídit auto, které je přesně sladěno s ním i jeho životním stylem – ne nadarmo tak v názvu „i“ znamená „individualita“. Zosobnění vozu zde umožňují individuální přídavné prvky výbavy, barvy a textury.

Další designové prvky
Kromě mlhových světel se zabudovaným laserovým senzorem na střeše a osvětlenou mřížkou chladiče, která konceptu vozu propůjčí futuristický vzhled, se iV-4 vyznačuje dále velkými pneumatikami, výrazným designem kol a novou metalízou v barvě „Brilliant Turquoise“, která zanechá okouzlující dojem svým intenzivním leskem a třpytem.

Sériová výroba
Suzuki přinese sériový model 2015, který se zakládá na konceptu vozu iV-4, nejprve na trh v Evropě a vyrábět jej bude maďarská dílna v Esztergomi. Očekávat lze nové kompaktní SUV s nejnovějším pohonem všech kol ALLGRIP, nejnižšími CO2 emisemi ve své třídě, nízkou hmotností, extrémně lehkou konstrukcí a designem, který zákazníkovi nabízí nespočet možností v individualizaci barev, interiéru i exteriéru.

Nahlásit neaktuální obsah

Simcar s.r.o.
Holešovská 380
Fryšták u Zlína, 763 16

IČ: 28336526
DIČ: CZ28336526


Prodej nových vozů:

Mob: 724 209 511
Mob: 724 054 986

Auto-servis:
Mob: 724 361 383

Díly, škodní události:
Mob: 777 269 948

Výkup, bazar:
Mob: 606 036 369

Nonstop linka
800 66 55 44 TOPlist