Vozy Suzuki > SX4

Suzuki SX4 2010

Před zimou (1.10.2009) přichází nová řada Suzuki SX4
Suzuki SX4, slavící na našem trhu již čtvrtým rokem nemalé prodejní úspěchy (více než 4 660ks), se dočkala inovace. Kvůli snížené výrobní kapacitě i kvótám se předpokládá spíše nedostatek těchto vozidel. Proto bylo uvedení druhé řady SX4 na český trh oddáleno o více než měsíc. Pokud si na internetu pozorně pročtete recenze majitelů těchto vozů, zjistíte, na co se Suzuki ve svých inovacích zaměřila. Jde především o vylepšování drobných nedostatků, plnění emisních norem Euro 5 a jemné designové úpravy.

Největší překvapení najdete pod kapotou
Zásadní změnou je nová benzínová i dieselová motorizace, u které se Suzuki zaměřila především na zvýšení výkonu a snížení spotřeby. Benzínová varianta 1,6 s proměnným časováním je o 9 kW výkonnější a o více než půl litru kombinované spotřeby úspornější. Hned v prvním kopci pocítíte lepší zátah od spodu. Dvoulitrový diesel od Fiatu má rovnou o 11 kW více a zároveň slibuje na čtyřkolku velmi šetrný provoz 5,5 l/100km.

Kosmetické úpravy vzhledu
Kosmetické úpravy potkaly přední masku a design hliníkových kol. Zadní bubnové brzdy nahradily kotoučové. V interiéru vás potěší zcela nové uspořádání modře podsvícených ukazatelů rychlosti a otáček. Přibyla také kontrolka potkávacích světel a výraznější akustické upozornění zapnutých směrových světel. Mezi budíky je nově vklíněn přehledný palubní počítač a na středovém panelu ovládání digitální klimatizace. Do budoucna se počítá s dodávkami vozidel s výbavou ESP.

Suzuki vychytává mouchy
Zasvěcení fandové upírají svou pozornost k materiálům použitým v interiéru a jejich zpracování. Některé vozy z první série 2006 trpěly dětskými nemocemi, jako je povrzávání plastových dílů nebo sedadla řidiče, jemnými vibracemi v pedálech či v řadící páce při jízdě ve vyšších otáčkách. Jak však vyplývá z nezávislých hodnocení uživatelů, klady tohoto modelu jednoznačně převyšují zmíněné drobné nedostatky. Většina těchto bolístek byla odstraněna konstrukčními změnami již v průběhu produkce první řady.

Předurčena do tvrdých podmínek
Suzuki SX4 je svými dispozicemi (vysoká světlá výška, pohon 4x4, robustní podvozek) předurčena pro jízdu v náročnějších podmínkách na nerovných cestách. Proto není divu, že jsou některé komponenty vozidla vystaveny mnohem vyšší zátěži. Tato oblast prochází neustálým vývojem, díky němuž naleznete v nové řadě nový typ sedadel a zajímat Vás jistě bude i účinnost inovované kulisy řadicí páky, a tedy přesnější řazení.

Agresivní cenová politika
Jistě se všichni ptáte, kolik tohle všechno stálo. A budete asi překvapeni, že se ceny již čtvrtým rokem drží na přibližně stejné úrovni. Je to dáno zvyšující se oblibou a cenovou dostupností zejména specifikace 4x4, která si před konkurenty drží náskok bezmála 200 000 Kč. V ceně je asistenční služba po dobu záruky 3 roky nebo ujetých 100 000 km a 12 let garance na pozinkovanou karoserii. Veškeré dodávky SX4 (2x4 i 4x4) jsou na český trh distribuovány z maďarské produkce.

Nahlásit neaktuální obsah

SX4 sedan 2007

SX4 sedan byla designově mimořádně velice vyvážená a navazovala na moderní linii Suzuki nejen „sexy“ vzhledem, ale navíc vás i vaše okolí při prvním setkání ohromila svou celkovou užitností a prostorností.

Je už jen na Vás, jestli se vydáte na chalupu, na nákup nebo jen do kavárny, vždy to bude radostný zážitek. Vůz dostal do vínku prvotřídní materiály, výkonný agregát a samozřejmě povyrostl o „kufr“, takže vaše SX4 sedan pojmula mnohem víc, než byste čekali.

Objem zavazadlového prostoru celých 515l – v tomto segmentu opravdu úctyhodný výkon. Víko zavazadelníku se na závěsech vyklápí a posouvá nad zadní okno. Usnadňuje tak manipulaci v  zavazadlovém prostoru i okolo něj.

Nahlásit neaktuální obsah

Suzuki SX4 2006

Nový křížený styl Suzuki SX4 kombinpoval dynamiku SUV s elegancí osobních vozidel. Vůz SX4 byl k dispozici ve 2 verzích, Urban Line a Outdoor Line
    
Tuhá karosérie poskytuje cestujícím prvotřídní ochranu v případě nehody. Koncepce robustního podvozku, 16' palcových kol a světlé výšky 19 cm  zajišťuje maximální pocit jistoty především na rozbitých a nezpevněných silnicích moravského venkova.
    
Motor o obsahu 1600 cm3 zvyšuje výkon až do nejvyššího rozsahu otáček a zaručuje tak uspokojivě dynamickou jízdu. Vznětový motor DDiS je vybaven technologií se systémem Common Rail.

Hlavním znakem automobilu Suzuki SX4 outdoor-line jsou tři přepínatelné režimy systému 4x4, který vozidlu vždy zajišťuje dostatečnou ovladatelnost, větší než potřebujete při každodenních situacích.

Kvalitní zpracování je zastřešeno tříletou zárukou na mechanické části vozu nebo ujetím 100 tis. km. Pozinkované díly karoserie jsou chráněny dvanáctitiletou garancí.

Nahlásit neaktuální obsah

Simcar s.r.o.
Holešovská 380
Fryšták u Zlína, 763 16

IČ: 28336526
DIČ: CZ28336526


Prodej nových vozů:

Mob: 724 209 511
Mob: 724 054 986

Auto-servis:
Mob: 724 361 383

Díly, škodní události:
Mob: 777 269 948

Výkup, bazar:
Mob: 606 036 369

Nonstop linka
800 66 55 44 TOPlist