Vozy Suzuki > Nový Swift

Suzuki Swift 2017 - představení

Jízdní výkon pozdvihne Vaše emoce

Navržen pro povznášející zážitky z jízdy. Nová platforma a zavěšení kol posouvají hbité a nenáročné jízdní vlastnosti na novou úroveň, zdokonalují zaměření vozu vyjádřené slovy „víc než jen auto do města“. Všechno se přizpůsobilo tomu, aby Swift okouzlil řidiče po celém světě svým sportovním pojetím a při řízení vyvolával silné emoce.

Jízda rozbuší Vaše srdce a pokročilé technologie se postarají o nekompromisně nízkou spotřebu.

Svižná a úderná akcelerace. Schopnost zatáčet, která Vás vždycky udrží v zamýšlené stopě. Swift byl přepracován s důrazem na každý detail v jeho pohonných jednotkách a na platformě s cílem rozvinout jeho jízdní schopnosti a dát řidiči pocit, že je s autem spojen a má ho dokonale pod kontrolou. Protože motor a podvozek jsou nenahraditelným základem kvalitních zážitků z jízdy, používá u nich Swift nejmodernější technologie, které přináší užitek – i v detailech, které řidič nemusí ihned zaznamenat.

Nahlásit neaktuální obsah

Upozornění k ochraně dat

Odesláním nebo jiným poskytnutím kontaktních údajů vyjadřuji svůj souhlas s tím, aby byla data získaná tímto způsobem uložena, zpracována a využita k obchodním účelům jako např. informování o produktech a službách a k dalším zvláštním marketingovým aktivitám společnosti Simcar s.r.o. 

Firma Simcar s.r.o. se zavazuje, že bude s Vašimi osobními daty nakládat podle platných pokynů pro nakládání s osobními údaji. Souhlas s použitím k účelům informování o produktech a ostatním marketingovým aktivitách může být kdykoliv písemně odvolán. Pokud tak učiníte, pro tento účel již Vaše údaje zpracovávat nebudeme a další obchodní sdělení a newslettery Vám již zasílat nebudeme. 

Zásady ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů

Chci být informován(a) o novém Suzuki Swift

Suzuki Swift Facelift 2013

Vzhled Swiftu v nižším stupni výbavy oživuje stříbrné lemování předních mlhových světlometů, v nabídce ráfků z lehkých slitin a celoplošných krytů kol najdeme nové typy designu. Obměnila se rovněž paleta barevných odstínů, zákazníci mohou nově vybírat metalické barvy Sunbrust Yellow (oslnivě zlatožlutou), Boost Blue Pearl (svěží modrou) či Bison Brown (elegantní hnědou).

Zásadní změna se týká modelu Swift 4x4. Jeho výroba byla přesunuta z japonské továrny do maďarského závodu v Ostřihomi, což se promítlo do výrazného snížení ceny. To dělá ze Swiftu cenově nejdostupnější vůz s pohonem všech kol na českém trhu.

Další důležitou novinku najdeme u dynamické verze Swift Sport. Ta je nově k dispozici také v pětidveřovém provedení, což je vůbec poprvé v novodobé historii tohoto sportovního modelu. Swift Sport tak nyní plní i požadavky zákazníků, kteří preferují dynamiku, skvělou ovladatelnost, ale nehodlají slevit z komfortu při přepravě až pěti cestujících. Také pro tuto novinku je možné objednat dva z výše uvedených nových odstínů karoserie, a to konkrétně metalické barvy Sunbrust Yellow (oslnivě zlatožlutá) a Boost Blue Pearl (svěží modrá).

Nahlásit neaktuální obsah

Suzuki Swift - 2011

Nejprodávanější model automobilky získal sportovnější design, propracovanější interiér, narostl o 9 cm na délku a o 5 cm zvětšil rozvor. Pochlubit se může také vylepšenými jízdními vlastnostmi, vyšším výkonem, nižší spotřebou a výrazně lepším odhlučněním.

Pro bezprostřednější kontakt s vozovkou a lepší ovládání byly inovovány i tlumiče a to jak vzadu tak i vepředu. Cílené použití vysokopevnostní  oceli činí nový Swift odolnějším a také lehčím, aniž by byl narušen pocit z jízdy. Nevyužitá tak zůstává pouze  oblast designu, který se již řadu let dobře prodává.

I diesel o objemu 1.3 litru nadchne intenzitou prožitku z jízdy, nízkou spotřebou paliva a znovu sníženou hodnotou CO₂. Důležitou součástí  strategie Suzuki je při zvyšování efektivnosti a ochrany životního prostředí nová start-stop- technologie benzinového motoru.  

Velký důraz kladený na bezpečnost dokazuje 7 airbagů a ESP® v základní výbavě a maximální pětihvězdičkové hodnocení v nárazových testech Euro NCAP. V České republice byl zahájen prodej nového vozu Suzuki Swift  12. října 2010.

  • Suzuki Swift 1.2 l, 5MT, 4 a 5 - dveřový: Spotřeba paliva: 6,1 l/100km (ve městě); 4,4 l/100 km (mimo město); 5,0 l/100 km (kombinovaně), CO₂ emise kombinovaně: 116 g/km
  • Suzuki Swift 1.2 l, 5 MT se Start-Stop funkcí, 3- a 5- dveřový: Spotřeba paliva: 5,8 l/100 km (ve městě); 4,4 l/100km (mimo město); 4,9l/100km (kombinovaně), CO₂ emise kombinovaně: 113g/km
  • Suzuki Swift 1.2 l, 5MT, 5- dveřový, 4x4: Spotřeba paliva: 6,7 l/100 km (ve městě); 4,9 l/100 km (mimo město); 5,5 l/100 km (kombinovaně), CO₂ emise kombinovaně: 128 g/km.
  • Suzuki Swift 1.2 l, 4AT, 5- dveřový: Spotřeba paliva: 6,8 l/100 km (ve městě); 4,9 l/100 km (mimo město); 5,6  l/100 km (kombinovaně), CO₂ emise kombinovaně:  129 g/km.
  • Suzuki Swift 1.3 l turbodiesel, 4MT, 5- dveřový: Spotřeba paliva: 5,1 l/100km (ve městě), 3,6 l/100 km (mimo město), 4,2 l/100 km (kombinovaně), CO₂ e mise kombinovaně: 109 g/km.
Nahlásit neaktuální obsah

Suzuki Swift - modelový rok 2005 - 2010

Auto mezi autíčky Suzuki Swift na sebe ve třídě malých vozů upoutal nevídanou pozornost. V letech 2005-06 byl oceněn porotami automobilových odborníků a nezávislých žurnalistů Autem roku jak na přeplněném Japonském trhu, tak na Islandu, Novém Zélandu, Irsku a dokonce i v Británii. Získal také prestižní cenu za technickou dokonalost i jako nejlepší automobil v segmentu malých vozů.

Podle statistik časopisu Autobild se Swift umístil v Německu jako čtvrtý nejméně poruchový automobil. Kvalita je úspěšně prověřována i v  rámci Mistrovství světa Juniorů, kde Suzuki bojoval o další titul.

Evropský vývojářský tým zcela integroval nové a oživující motto společnosti Suzuki: „Suzuki, způsob života!“.  Zjistíte, že tento vůz je snadné řídit, zábavné používat a zcela jistě budete jeho hrdými majiteli.

Konstruktéři podvozku se zaměřili na zážitek z dynamického řízení a zároveň na sofistikovanou a pohodlnou jízdu. Z tohoto důvodu dostal Swift nově vyvinutou základnu s vysokou tuhostí karoserie, která umožňuje pohodlnější jízdu s nižší hladinou hluku a větší bezpečnost.

Kvalitní zpracování bylo zastřešeno tříletou zárukou na mechanické části vozu nebo ujetím 100 tis. km. Pozinkované díly karoserie jsou chráněny dvanáctitiletou garancí.

Nahlásit neaktuální obsah

Simcar s.r.o.
Holešovská 380
Fryšták u Zlína, 763 16

IČ: 28336526
DIČ: CZ28336526


Prodej nových vozů:

Mob: 724 209 511
Mob: 724 054 986

Auto-servis:
Mob: 724 361 383

Díly, škodní události:
Mob: 777 269 948

Výkup, bazar:
Mob: 606 036 369

Nonstop linka
800 66 55 44 TOPlist