Vozy Suzuki > Swift Sport > Design

Suzuki Swift Sport - exteriér

Sílu vyzařující design a mnoho atraktivních detailů specifických pro verzi Sport zajišťují, že dynamická povaha nového Suzuki Swift Sport je zřejmá na první pohled.

Přední části vozu dominují standardně dodávané bi-xenonové světlomety s tmavým pozadím, výrazné mlhové světlomety a velká mřížka chladiče odlišující verzi Sport od ostatních zástupců modelové řady Swift.

Černě lakované A a B-sloupky karoserie spolu s exkluzivními 17-palcovými litými koly dodávají Swiftu Sport výrazný a sportovní vzhled. Ten dotváří harmonicky začleněný střešní spoiler a prahové nástavce, které dělají celý vůz opticky nižší. Zadní koncové svítilny dostaly přepracovaný design, k agresivnějšímu vzhledu přispívají také dvě koncovky výfuku a difuzor integrovaný do zadního nárazníku.

Dlouhý výčet standardně nabízených prvků pak pokračuje. Swiftu Sport nechybí bi-xenonové světlomety se světelným senzorem, mlhové světlomety, elektricky nastavitelná, vyhřívaná a sklopná vnější zrcátka, 17-palcová kola z lehkých slitin, sportovní výfuk se dvěma koncovkami výfuku nebo střešní spoiler a prahové nástavce.

Samozřejmostí je široká škála volitelného příslušenství pro zákazníky, kteří si přejí svůj Swift Sport dále individualizovat.

Nahlásit neaktuální obsah

Suzuki Swift Sport - interiér

Dynamika a sportovní nálada se promítají také v interiéru vrcholného modelu řady Swift. K působivému zážitku z jízdy mimo jiné přispívají na omak příjemné a vizuálně přitažlivé materiály.

Výrazně tvarovaná přední sedadla hýčkají pohodlím, bočnice sedáku a opěradla přitom drží tělo posádky v optimální poloze při průjezdu zatáčkou a navozují tak pocit dokonalého souznění s vozem. Na sportovní notu hraje červené prošívání, které najdeme nejen na sedadlech, ale také koženém věnci volantu a hlavici řadicí páky.

Oživující kontrast pak vytváří stříbrné dekorativní prvky interiéru, v čele se sportovními pedály z nerezové oceli. Na řidiče orientovaný kokpit je doslova pastvou pro oči. Jedním z mnoha příkladů péče o nejmenší detaily Swiftu Sport je přepracovaný přístrojový štít s červenými linkami a nově pojatým displejem palubního počítače.

Tříramenný multifunkční kožený volant padne skvěle do ruky, je nastavitelný ve dvou osách a umožňuje pohodlné ovládání audiosystému a tempomatu během jízdy.

Kromě požitku z dynamické jízdy byl nový Swift Sport navržen i pro komfortní cestování. Ve standardní výbavě proto najdete exkluzivní sportovní sedadla, pedály z nerezové oceli, elektricky ovládaná okna, kožený multifunkční volant, plně automatickou klimatizaci, tempomat nebo rádio s CD přehrávačem podporující formát MP3, s USB vstupem a Bluetooth hands-free.

Nahlásit neaktuální obsah

Simcar s.r.o.
Holešovská 380
Fryšták u Zlína, 763 16

IČ: 28336526
DIČ: CZ28336526


Prodej nových vozů:

Mob: 724 209 511
Mob: 724 054 986

Auto-servis:
Mob: 724 361 383

Díly, škodní události:
Mob: 777 269 948

Výkup, bazar:
Mob: 606 036 369

Nonstop linka
800 66 55 44 TOPlist