Detail akce/novinky
01.04. 2017

Swift your Message

Suzuki vyvíjí pro nový Swift digitální zadní sklo s technologií E-Ink. Aplikace umožňuje na cestách komunikaci s jinými řidiči. Digitální zadní sklo bude v přímém spojení se sociálními sítěmi.

1. dubna 2017 Suzuki oficiálně představí první automobil s digitálním zadním sklem. V novém Suzuki Swiftu bude možné přidat na zadní sklo svou osobní zprávu ostatním řidičům, pozdrav, své životní moto nebo cíl cesty – kreativitě se zde meze nekladou. Zadní sklo je vybaveno inovativní technologií E-Ink, která umožňuje nejen zobrazit barevné zprávy ve skvělém rozlišení, ale také zamezí jakémukoliv odrazu nebo oslepení ostatních řidičů.


K tomu, aby si řidič mohl vytvořit svou vlastní zprávu, je potřeba pouze nainstalovat speciálně vyvinutou Suzuki „Swift“ aplikaci, která kromě mnohých designových prvků jako je např. oblíbené pozadí, individuální styly, velikosti i barvy písma nabízí k manuálnímu zadávání přes klávesnicí také hlasové ovládání, díky čemuž je možné měnit digitální zadní sklo v novém Swiftu spontáně během jízdy. Rozhodne-li se řidič pro obsah, design nebo způsob vložení své zprávy, může ještě na poslední chvíli těžit z rozmanité funkce Timing, díky níž lze v podstatě přesně na minutu nastavit, kdy se zpráva objeví na zadním skle. Stejně tak lze nastavit více různých zpráv ve zvoleném pořadí, v jakém se mají zobrazit.


Pouze jedním kliknutím se aplikace „Swift“ spojí s osobním účtem na Facebooku nebo Instagramu. Stačí jen nahrát zprávu, fotografii Swiftu a několik detailů k trase nahrát a o několik vteřin později se sdílený příspěvek zobrazí i přátelům doma, aby tak byli aktuálně informováni o vašich aktivitách během cesty. V době sociálních sítí tímto Suzuki spojuje inteligentní techniku a konektivitu a následuje tak nároky svých mladých zákazníků.


Rozhodne-li se zákazník pro nový Swift s touto speciální výbavou – „Swift your Message“, obdrží mobilní aplikaci „Swift“ (pro iOS a Android) zcela zdarma. Po zapnutí aplikace bude krok za krokem proveden nastavením a mimo jiné si může zvolit, zda bude aplikace ovládána hlasově nebo posíláním zpráv. Po nastavení osobního „Swift“ profilu lze také nastavit permanentní propojení s různými profily na sociálních sítích, aby se v budoucnu mohl status co nejrychleji aktualizovat. Pod hashtagy #swift a #swiftyourmessage, které aplikace v případě potřeby automaticky doplní, je možné najít nápady a inspiraci jiných řidičů pro vytvoření vlastního zadního skla.


Nový Swift bude u německých prodejců k dispozici od 13. května 2017, volitelné digitální zadní sklo lze objednat za příplatek 900 euro.

 
blog comments powered by Disqus

Simcar s.r.o.
Holešovská 380
Fryšták u Zlína, 763 16

IČ: 28336526
DIČ: CZ28336526


Prodej nových vozů:

Mob: 724 209 511
Mob: 724 054 986

Auto-servis:
Mob: 724 361 383

Díly, škodní události:
Mob: 777 269 948

Výkup, bazar:
Mob: 606 036 369

Nonstop linka
800 66 55 44 TOPlist