Detail akce/novinky
23.05. 2018

Suzuki používá v Německu virtuální učebny

Suzuki připravilo inovativní live trénink k uvedení nového Swiftu Sport. Přímý kontakt s trénery proběhne přes webkameru a chat.

Suzuki v Německu přichází s novými zkušenostmi v oblasti výcviku svých dodavatelů: V rámci příprav na uvedení nového Suzuki Swift Sport, které se bude konat dne 23. června, japonská automobilka poprvé představí tzv. trénink virtuální třídy (VCT). Technické novinky dynamického malého vozu jsou prezentovány prodejním a servisním partnerům na počítači velmi efektivně, účastníci přitom mohou s trenéry komunikovat živě.

Díky technologii VCT vyvinuté ve spolupráci se specialistou INTEA rozšiřuje Suzuki pro Německo svůj stávající vzdělávací program o mimořádně inovativní prvek: virtuální tréninky se provádějí až třikrát denně a během 45 minut poskytnou nejdůležitější informace pro přípravu uvedení nového modelu na trh. Zájemci o maloobchodní prodej si vybírají místo, které nejlépe vyhovuje jejich časových možnostem a sledují prezentaci školitelů Suzuki pohodlně z kanceláře nebo dílny. Na rozdíl od přímého on-line školení a klasického e-learningu jsou účastníci připojeni přes webovou kameru a živý chat přímo s trenéry. Dotazy lze zodpovědět přímo a okamžitě.

"Zvláště v souvislosti se stále důležitým výcvikem v klasické učebně může být školení v budoucnu ještě efektivnější a cílenější," vysvětluje Andreas Franz, ředitel Aftersales v Suzuki v Německu. Pro dodavatele přináší VCT i další výhody: Místo dlouhých cest a nepřítomnosti musí jen krátkodobě odejít z každodenního podnikání a mohou tak snížit i své náklady.

Závěr po prvních tréninzích je pozitivní. Zúčastnění distributoři hodnotí VCT jako atraktivní výcvikový model, který šetří čas a přitom poskytuje důkladnou základnu znalostí. Zejména je chválena interakce s trenéry, kteří reagují na jednotlivé požadavky.

Suzuki Swift Sport tvoří obsahovou předehru pro nové VCT, které se bude v budoucnu využívat stále více. Třetí generace modelu je spojena s dlouhou historií malých sportovních vozů: Na základě nové platformy HEARTECT, která snižuje hmotnost a zvyšuje tuhost, tak nové vydání přináší ještě více potěšení z jízdy. Pohon převezme 1,4 kW BOOSTERJET motor o výkonu 103 kW / 140 koní a s šestistupňovou manuální převodovkou. Boční lišty s karbonovým vzorem, sportovní sedadla, 17palcová hliníková kola, přední sportovní chladicí mřížka a červené prvky v interiéru podtrhují dynamický dojem.

 
blog comments powered by Disqus

Simcar s.r.o.
Holešovská 380
Fryšták u Zlína, 763 16

IČ: 28336526
DIČ: CZ28336526


Prodej nových vozů:

Mob: 724 209 511
Mob: 724 054 986

Auto-servis:
Mob: 724 361 383

Díly, škodní události:
Mob: 777 269 948

Výkup, bazar:
Mob: 606 036 369

Nonstop linka
800 66 55 44 TOPlist