Detail akce/novinky
29.01. 2015

Se Suzuki výhodně na hory!

Vlastníte vůz značky SUZUKI? Přijeďte s ním na akci SNOW TOUR 2015, získejte zvýhodněný skipas do střediska, VIP parkovací místo v těsné blízkosti nástupu na vlek nebo lanovku, parkování zdarma a předplatné časopisu SNOW!

Společnost SUZUKI a časopis SNOW si Vás dovolují pozvat na sérii zimních akcí SNOW TOUR 2015, kterou pro Vás společně připravili. Jste-li majitelem automobilu SUZUKI, je pro Vás v mnoha zimních střediscích připraveno velmi příjemné přivítání.

Registrujte se na akci a získáte:

  • Parkování zdarma. Vážíme si našich zákazníků a rádi přinášíme něco navíc.
  • Parkování ve vyhrazené SUZUKI VIP parkovací zóně, umístěné vždy v těsné blízkosti nástupu na vlek nebo lanovku. Místo Vám bude rezervováno vždy minimálně do 10:30 hod daného dne.
  • Výhodný „SUZUKI skipas“ , to znamená možnost dle konkrétního střediska buď získání druhého skipasu zdarma, nebo až dvou skipasů se speciální, větší slevou, pouze pro zákazníky SUZUKI. Sleva bude minimálně 20 %, dle nabídky střediska, v každém případě však budete vždy lyžovat výhodněji, než se skipasem, zakoupeným u pokladny nebo ve slevovém skipasomatu. „SUZUKI skipas“ můžete využít pouze během dne konání akce SNOW TOUR 2015 v daném středisku.
  • Žádnou frontu u pokladny. Zvýhodněný „SUZUKI skipas“ získáte na oranžovém stánku SNOW, nikoli u pokladny. Přednostní obsloužení Vám zajistí heslo „SUZUKI“.
  • Balíček dosud vyšlých časopisů SNOW nebo roční předplatné časopisu SNOW, dle vaší volby.
  • Možnost přednostně zdarma otestovat novinky lyžařského vybavení – lyže Fischer, helmy a brýle Smith a rukavice značky Level.

Nabídka jednotlivých středisek se mírně liší, proto vždy pečlivě prostudujte informace pro konkrétní středisko.

Jak získat „SUZUKI skipas“ a další výhody?

„SUZUKI skipas“ je zvýhodněný skipas do lyžařského střediska, který získávají majitelé vozu značky SUZUKI.

„SUZUKI skipas“ si aktivujte v kalendáři na stránkách SNOW TOUR a po online úhradě získejte aktivační kód ke skipasu.

Při akci SNOW tour můžete s vozem SUZUKI zaparkovat na vyhrazené VIP parkovací zóně, označené vlajkami SUZUKI. Po předložení technického průkazu vozidla tovární značky SUZUKI (registrovaná osoba by měla být shodná s vlastníkem vozidla) a aktivačního kódu skipasu na oranžovém stánku SNOW získáte zvýhodněný „SUZUKI skipas“ a roční předplatné časopisu SNOW. Bonusem navíc je přednostní testování novinek lyžařského vybavení.

Orientační seznam středisek a termíny:
24.1. - Harrachov
25.1.  - Rokytnice
26.1. – Špindlerův Mlýn
27.1. – Peklák
28.1. – Nové Město na Moravě
29.1. - Hlinsko
30.1. - Bílá
31.1. – Karolinka
1.2. – Razula

3.2. – Červenohorské sedlo

Aby se maximálně snížilo nebezpečí, že by musela být akce z důvodu nepřízně počasí odvolána, bude možné se na akci zaregistrovat až po jejím stoprocentním potvrzení pořadatelem. Nenaleznete-li tedy Vámi vybrané středisko v kalendáři, nezoufejte, akce je plánována a objeví se.

Pozor, akce je omezena, proto se vždy registrujte co nejdříve poté, co se akce objeví, nejpozději v den před konáním akce!

 
blog comments powered by Disqus

Simcar s.r.o.
Holešovská 380
Fryšták u Zlína, 763 16

IČ: 28336526
DIČ: CZ28336526


Prodej nových vozů:

Mob: 724 209 511
Mob: 724 054 986

Auto-servis:
Mob: 724 361 383

Díly, škodní události:
Mob: 777 269 948

Výkup, bazar:
Mob: 606 036 369

Nonstop linka
800 66 55 44 TOPlist